Aikataulu

AJALLA 19.08 – 30.09.2021 Torstai
AJALLA 21.08 – 02.10.2021 Lauantai

Kolari – Muonio – Vuontispirtti – Hetta
Hetta – Vuontispirtti – Muonio – Kolari

TAKSI PEKKA UUSITALO P. 0400 111 234

To / La Pysäkki To / La
11.00 Kolari Rautatieasema 17.45
12.00 Muonio, SEO 16.45
12.05 Olostunturi, Hotelli Olos 16.40
12.10 Särkijärvi 16.35
12.20 Jerisjärvi, Hotelli 16.25
12.35 Pallastunturi, Hotelli 16.10
12.55 Raattama 15.40
13.05 Vuontispirtti 15.30
13.25 Ketomella 15.10
13.30 Peltovuoma 15.00
13.40 Vuontisjärvi 14.50
13.50 Hetta Mh 14.40